O nas

Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży budowlano-transportowej

Misją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych Zleceniodawców przez realizację usług najwyższej jakości w przystępnej cenie dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych oraz dużemu parkowi maszynowemu.
Na rynku działamy od 2012 roku. Mamy bogate doświadczenie w zakresie budowy dróg. Prowadzimy wszelkie etapy prac, aż po układanie nawierzchni. Budujemy drogi, ścieżki rowerowe, parkingi, zatoki. Specjalizujemy się w tworzeniu nawierzchni asfaltowych, naprawiamy uszkodzone nawierzchnie, frezujemy. Nasza firma dodatkowo wykonuje wszelkie praca ziemne, wykopy, nasypy, układanie rur, przewodów kabli energetycznych. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe, co gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Posiadamy zagęszczarki stabilizujące do terenu. Utwardzamy i wyrównujemy powierzchnię.
Oddzielny sektor naszej firmy to usługi transportowe wielkogabarytowe. Wywrotki, lawety, przewóz kontenerów. Wykonujemy również usługi załadunkowe i rozładunkowe wagonów kolejowy.
Dynamiczny i efektywny rozwój naszej firmy jest najlepszym dowodem na jakość świadczonych przez nas usług oraz pozwala na sprostanie wszystkim wymaganiom jakościowym, technicznym i logistycznym gwarantującym zadowolenie naszych klientów.
01

Nasza misja

Misją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych Zleceniodawców przez terminową realizację usług najwyższej jakości.

02

Nasz wizja

Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy.

03

Nasze wartości

Funkcjonowanie naszej firmy opieramy o wartości, które są silnymi filarami naszej codzienności. Są to pasja w działaniu, zaufanie klientów oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.